Ooooooooi Lägenhet

  • 55 m²
  • 1 sovrum
  • 1 badrum

Ooooooooi Lägenhet Playa del Inglés, som erbjuder en privat pool, ligger ungefär 5 minuter till fots från Fund Grube Tropical. I den här 55 m² stora lägenheten kan aktiva gäster njuta av golfbana.

Ooooooooi Lägenhet har terrass och ett komplett kök, samt bekvämligheter som luftkonditionering.

På boendet kan du laga dina egna måltider i ett utrustat pentry.

Lägenheten ligger i närheten av Paseo Costa Canaria. Gästerna kommer också att hitta Yumbo Köpcentrum, ungefär 2 km bort. Närliggande attraktioner inkluderar Playa del Cochino, cirka 10 minuters promenad från det här boendet med 1 sovrum. Busshållplatsen Playa del Ingles är belägen i närheten av i lägenheten.

Behöver du fler alternativ?
Check Top hotels near Ooooooooi Lägenhet Playa del Inglés
Apartamentos Don Quijote
Mobilpris

Apartamentos Don Quijote

8.4
Väldigt bra 232 recensioner
31 m från boendet
USD 110 USD 99
per natt
Apartamentos Calma
Mobilpris

Apartamentos Calma

8.9
Fantastiskt 241 recensioner
62 m från boendet
USD 56 USD 50
per natt
Sol Y Playa Iiii
Mobilpris

Sol Y Playa Iiii

8.5
Fantastiskt 28 recensioner
88 m från boendet
USD 124 USD 112
per natt

    Faciliteter

    Internet

    • Gratis Wi-Fi

    Parkering

    • Parkering

    Fritid

    • Strand
    • Trädgård

    I rummen

    • Luftkonditionering
    • Terrass

    I badrummet

    • Tvättmaskin

    Utrustning

    • LCD-TV

    Allmänna faciliteter

    • Rökfria rum

    Viktig information

    Incheckning: från 15:00 till 20:00
    Utcheckning: från 08:00 till 11:00
    LicensnummerX2090850n
    Vanliga frågor
    • 🕌
      Vilka är de populäraste sevärdheterna i närheten av hotellet Ooooooooi Lägenhet?
      Du kan besöka de högt rankade landmärkena, såsom Playa del Cochino såväl som Yumbo Köpcentrum, placerade bara 5 och 25 minuters promenad från hotellet Ooooooooi Lägenhet.
    • 🔤
      Vilka språk talar personalen på hotellet Ooooooooi Lägenhet?
      Personalen på hotellet Ooooooooi Lägenhet kan hjälpa dig på nederländska, engelska och spanska.
    • Finns det pool på hotellet Ooooooooi Lägenhet?
      Ja, hotellet Ooooooooi Lägenhet har en privat pool.

    Läge

    Map

    Sevärdheter i närheten

    Restauranger i närheten

    Galleri

    Recensioner

    Inga recensioner ännu :(

    Om du bodde på detta hotell, dela din erfarenhet med oss

    Skriv recension

    Skriv recension

    När reste du?

    Ditt betyg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Mycket dåligt
    Utmärkt

    Dina uppgifter

    Var kommer du ifrån?
    Tack! Tack för att du tog dig tid att dela din erfarenhet. Din recension kommer att publiceras inom kort.
    Gå till recensioner
    Recension har inte skickats.

    Kontakta oss

    Om du behöver mer än 4 rum, vänligen gör en förfrågan om gruppbokning.
    Dina uppgifter
    Ämne
    Meddelande
    Ooooooooi Lägenhet Playa del Inglés

    Visa på karta:

    Sevärdheter
    Rekommenderade restauranger
    Kollektivtrafik
    Tack för din feedback
    Tack för att du prenumererar
    Stäng